/Files/images/PROUD.jpg

2017-2018 н.р.

5 клас

Лимаренко Аріна
– відмінниця навчання, учасниця гуртка вокалу при Будинку культури та гуртка східних танців.

/Files/images/Лимаренко Аріна.jpg

Ремез Роман -
відмінник навчання, член авіамодельного гуртка.

/Files/images/Ремез.jpg

6 клас
Руденко Софія –
активна учасниця шкільного гуртка виразного читання «Світлиця».

/Files/images/Руденко Софія.jpg

Фоменко Діана –
активна учасниця шкільного гуртка «Літературна студія», учасниця конкурсів малюнка.

/Files/images/Фоменко Діана.jpg

7 клас

Таран Ольга –
відмінниця навчання, учасниця гуртка бальних танців при Будинку культури, активний член учнівського самоврядування.

/Files/images/Таран Ольга.jpg

Дейнека Оксана -
активна учасниця шкільного гуртка «Літературна студія», член учнівського самоврядування.

/Files/images/Дейнека Оксана.jpg

8 клас

Гурин Марина –
відмінниця навчання, активний член учнівського самоврядування, учасниця шкільного гуртка «Літературна студія», член танцювальної студії «SMILE», незмінна ведуча шкільних свят.

/Files/images/Гурин Марина.jpg

Рубан Дарина –
відмінниця навчання, член учнівського самоврядування, учасниця шкільного гуртка «Літературна студія» та гуртка виразного читання «Світлиця», учасниця шкільних та районних конкурсів малюнків.

/Files/images/Рубан Дарина.jpg

Коваленко Яна -
активний член учнівського самоврядування, учасниця шкільного гуртка «Літературна студія», незмінна ведуча шкільних свят, захоплюється модульним орігамі та виготовленням прикрас для волосся.

/Files/images/Коваленко Яна.jpg

Кім Крістіна -
відмінниця навчання, активний член учнівського самоврядування, учасниця шкільного гуртка виразного читання «Світлиця», активна учасниця шкільних свят.

/Files/images/Кім Крістіна.jpg

Коцюба Наталія -
відмінниця навчання, активний член учнівського самоврядування, учасниця шкільного гуртка виразного читання «Світлиця», захоплюється модульним орігамі та виготовленням прикрас для волосся.

/Files/images/Коцюба Наталія.jpg

9 клас

Сіра Дарія –
президент учнівського самоврядування, учасниця шкільного гуртка «Літературна студія», захоплюється написанням поезії, учасниця шкільних та районних спортивних змагань.

/Files/images/Даша.jpg

Менжега Олександр –
прем’єр-міністр учнівського самоврядування, учасник шкільних та районних спортивних змагань, незмінний ведучий шкільних свят, активний учасник шкільного гуртка виразного читання «Світлиця», у 2015-2016н.р. зайняв ІІ місце в районному конкурсі-виставці «Український сувенір».

/Files/images/Менжега.jpg

Артеменко Анастасія -
активний член учнівського самоврядування, учасниця шкільного гуртка виразного читання «Світлиця», вихованка гуртка «Юні музеєзнавці» КЗ БРР БРЦПВУМ, учасниця шкільних та районних спортивних змагань; у 2015-2016н.р. виборола І місце на районній та ІІ місце на обласній конференції учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край», з чим її привітали на районному святі обдарованої учнівської молоді «Таланти твої, Броварщино»; у 2016-2017н.р. брала участь в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Київщина козацька».

/Files/images/Артеменко.jpg

Випускники

Міщенко Анастасія –
відмінниця навчання, активна учасниця шкільного гуртка «Літературна студія», у 2015-2016н.р. зайняла ІІ місце в районному поетичному конкурсі «Зерна доброти», член Малої академії наук.

/Files/images/Nastya Mischenko.jpg

Удовенко Олександра -
відмінниця навчання, активна учасниця шкільного гуртка виразного читання «Світлиця», учасниця районної олімпіади з англійської мови.

/Files/images/Удовенко Олександра.jpg

2014-2015н.р.

2 клас

/Files/images/karina.jpg Дерев'яго Каріна


/Files/images/arina.jpg Лимаренко Аріна

/Files/images/maks 2-.jpg Логвиненко Максим

3 клас

Логвиненко Олександр

4 клас

/Files/images/gatsenko.jpg Гаценко Олександр

Таран Ольга

5 клас

/Files/images/maryna1.jpg Гурин Марина

/Files/images/kristina.jpg Кім Крістіна

/Files/images/girls5.jpg Коваленко Яна

/Files/images/Nata.jpg Коцюба Наталія

/Files/images/girls51.jpg Рубан Дарина

6 клас

/Files/images/Anasta-.jpg Артеменко Анастасія

/Files/images/SANYOK=.jpg Менжега Олександр

7 клас

/Files/images/nasta.jpg Міщенко Анастасія

/Files/images/oleks.jpg Удовенко Олександра

8 клас

/Files/images/NASTYA.=jpg.jpg Гутникик Анастасія

9 клас

/Files/images/sasha9-.jpg Логвиненко Олександр

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.